Promocje
Płytki z cegły- BIAŁE+pakiet akcesoriów
Płytki z cegły- BIAŁE+pakiet akcesoriów
79,90 zł 63,30 zł
szt.
Płytki z cegły - lico klasyczne
Płytki z cegły - lico klasyczne
74,50 zł 69,50 zł
0,5 m2
Płytki z cegły - lico klasyczne Szare
Płytki z cegły - lico klasyczne Szare
64,50 zł 54,50 zł
0,5 m2
Beton Architektoniczny - Zestaw do 17 M²
Beton Architektoniczny - Zestaw do 17 M²
303,00 zł 289,00 zł
szt.
-50 % Płytki z cegły mix - GRATIS AKCESORIA I DEKOR
-50 % Płytki z cegły mix - GRATIS AKCESORIA I DEKOR
59,99 zł 39,50 zł
0,5 m2
Płytki ceglane Brześć Litewski 04
Płytki ceglane Brześć Litewski 04
79,73 zł 63,30 zł
szt.
Płytki ceglane - KATALOŃSKA  - 44 CM DŁUGOŚCI
Płytki ceglane - KATALOŃSKA - 44 CM DŁUGOŚCI
111,20 zł 99,90 zł
szt.
Płytki ceglane Lico Kujawskie
Płytki ceglane Lico Kujawskie
61,93 zł 52,32 zł
szt.
Beton architektoniczny 60x120
Beton architektoniczny 60x120
99,00 zł 89,00 zł
szt.
Beton Architektoniczny - Zestaw
Beton Architektoniczny - Zestaw
303,00 zł 289,00 zł
szt.
 
Historyczne płytki z cegły 0
Historyczne płytki z cegły

Stara cegła na ścianę wprowadza niepowtarzalny klimat do wnętrz, w których jest wykorzystywana. Aranżacje przy jej zastosowaniu, nabierają niezwykłego charakteru starych budynków, przy zachowaniu nowoczesnego stylu. Seria ceglanych płytek Historic Line to ceglane płytki wykonane z oryginalnych XIX wiecznych cegieł pochodzących z historycznych budynków, takich jak młyny, browary, czy dworki.

Historic Line to ponad 15 modeli płytek, każdy niesie ze sobą niepowtarzalną historię budynków, z których pochodzi. Różnorodne odcienie i faktury starych cegieł z tej serii, pozwalają na skomponowanie własnej, wyjątkowej aranżacji. Dzięki temu, że żadna płytka nie jest identyczna, możemy mieć pewność, że wnętrze, które stworzymy przy ich zastosowaniu, będzie jedyne w swoim rodzaju.

Seria Historic Line jest przeznaczona dla tych, którzy pragną przebywać we wnętrzach z prawdziwą duszą. Doskonale sprawdzi się w aranżacjach rustykalnych i loftowych. Stare Cegły potwierdzają autentyczność historycznego pochodzenia ceglanych płytek, nadając im Certyfikat Pochodzenia. Wysoka jakość ceglanych płytek z serii Historic Line jest efektem niezwykłej trwałości historycznej cegły, odpowiedniej selekcji materiałów i dokładnej obróbki produkcyjnej. Dzięki temu można mieć pewność, że ceglana ściana powstała przy ich zastosowaniu, będzie cieszyć przez długie lata. Poniżej przedstawiamy najciekawsze modele płytek z tej serii.

Historyczne płytki ceglane

Ceglane płytki na ścianę Lico Klasyczne, charakteryzują się nierównomierną i poniszczoną fakturą, która doskonale odzwierciedla historyczne pochodzenie tej cegły. Idealnie nadają się do rustykalnego stylu wnętrza. Kolorystyka ceglanych płytek tego modelu jest zróżnicowana, od typowo pomarańczowo-ceglanej barwy, przez lekko wypłowiałą, aż po szarą. Odpowiednie rozmieszczenie na ścianie ceglanych płytek tego modelu pozwoli uzyskać efekt prawdziwej ściany z cegły. Ceglana ściana stworzona przy ich zastosowaniu z pewnością zaintryguje każdego, kto na nią spojrzy i nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie.

Historyczne płytki na ścianę cięte z cegły to wspaniała ozdoba domu lub klatki schodowej.

W serii Historic Line znajduje się oczywiście także doskonale znany klinkier toruński. Najwyższa jakość i regionalny charakter tego modelu cegły zostały docenione przez nadanie Znaku Jakości “Made in Toruń”. Klinkier toruński ma większy rozmiar od Lica Klasycznego oraz posiada bardziej równe krawędzie i odmienną fakturę powierzchni. To ceglane płytki retro, które mieszczą w sobie ducha Grodu Kopernika. Poświęciliśmy im cały temat na blogu, dlatego jeśli chcesz wiedzieć więcej koniecznie zajrzyj do tego wpisu: Płytki elewacyjne Lico Toruńskie – Cegła na medal.

Płytki z cegły w stylu Stare Miasto

Ten model historycznej cegły retro wyróżnia się obecnością ceglanych płytek dekoracyjnych, które są pokryte oryginalną farbą. Taki efekt jest niezwykle rzadko spotykany w historycznych płytkach ceglanych, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego modelu. Ceglana ściana stworzona za ich pomocą, wyraźnie podkreśli rustykalny charakter aranżacji. Ze względu na ograniczony dostęp do oryginalnych cegieł pokrytych farbą, płytki z cegły Old Town należą do serii limitowanej.

Klinkier Premium

Najwyższa jakość na rynku, dzięki dodatkowemu oczyszczeniu cegły i specjalnej selekcji! Lico Klasyczne Premium to ceglane płytki, które dodatkowo są opatrzone informacją o budynku, z którego pochodzą. To wybór dla osób, które cenią nieskazitelną powierzchnię, a jednocześnie pragną, aby ich ceglana ściana niosła ze sobą historię miejsca, które niegdyś tworzyła. To świetny wybór do prestiżowych wnętrz w rustykalnym stylu.

Historyczny klinkier to wspaniała dekoracja ściany, która z pewnością oczaruje zarówno domowników, jak i gości.

Wszystkie ceglane płytki z serii Historic Line można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na elewacji budynków. Wystarczy jedynie zadbać o odpowiednią impregnację ich powierzchni za pomocą dedykowanych preparatów. Wybierając ceglane płytki z tej serii możemy być pewni najwyższej jakości i niepowtarzalnego charakteru każdej ceglanej płytki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl